Jdi na obsah Jdi na menu
 


V poslední době se objevují spekulace, že Frank Rijkaard po sezóně skončí na lavičce Barcy. Giovanni van Bronckhorst má však na svého trenéra jen slova chvály. "Je to trenér, který vyhrál všechno a pro mě je to jeden z nejlepších trenérů." Nizozemský reprezentační obránce odmítl, že Frank ztratil autoritu v kabině a vyjádřil víru, že zůstane ještě mnoho let. íru, že zůstane ještě mnoho let.

Přestože Samuel Eto´o zůstal mimo nominaci na Valencii z důvodu fyzické nepřipravenosti, Van Bronkhorst cítil, že kamerunský střelec již byl připraven. "Viděl jsem Samuho v dobré formě."

Gio se poté rozpovídal o nedělním střetnutí s Valencii, která by podle něho mohla vyhrát ligu. "Samozřejmě chceme pokračovat jako lídr ligy a nechat za sebou Valencii s 10 bodovou ztrátou."

Na konec promluvil o tom, že Gianluca Zambrotta hrál v poslední době na levém obránci před ním a Sylvinhem. Odhalil, že na toto téma již s Rijkaardem mluvil a kouč mu vysvětlil, že chtěl, aby Zambrotta dostal příležitost i na druhé straně obrany. Dementoval také zvěsti, že by si mohl zahrát v záloze (jako během tréninkového zápasu ve středu). "Na této pozici jsem hrál pouze dvakrát, třikrát."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář